Электроотопление. Електроопалення. Електропанелі. Електрообігрівачі. Опалення

Добавлено: 10 марта 2019 в 11:33

Винницкая область, Винница

Электроотопление. Електроопалення. Електропанелі. Електрообігрівачі. Опалення

Описание:

        - Надання консультації, виконуємо розрахунки для індивідуального основного чи додаткового опалення з оптимальним споживанням електроенергії  

* Сучасне електричне опалення з системою терморегуляції -  це променисті системи прямого нагріву з високою ефективністю обігріву та низькими затратами. Встановлюються для квартир, будинків, офісів, лікарень, шкіл, великих торгових центрів, бюджетних установ, тощо

* Прямолінійне променисте опалення, на відміну від конвекційного, не гріє простір над людиною (підстельового простору), а переважно віддає тепло тій частині приміщення, де людина перебуває найбільше, тобто обігріває щільні предмети, яким властиво добре акумулювати тепло, і самої людини.

 * Виготовляються з природних матеріалів, не виділяють шкідливих речовин і абсолютно безпечні для людей. 

* Потужність: від 100 до 700 Вт. Тип: настінні панелі, теплий плінтус і стельові обігрівачі.

* Температура поверхні настінних, дизайнерських панелей і «теплого плінтуса» становить 80 ± 5 ° С, а стельових панелей 90 ± 5 ° С.

- Розробка проекту з урахуванням утеплення приміщень 

- Постачання обладнання - панелі, терморегулятори, кабелі, системи автоматики та захисту (при самостійному монтажу пересилка в Україні - Новою Поштою, Інтаймом, Нічним Експресом)

- Монтаж системи опалення, систем захисту та терморегуляції. 

* При монтажі використовуються трьохжильний мідний провід  від 1,5 до 6,0 кв.мм.

* Для більш ефективного використання системи опалення встановлюються програматори (електронний таймер) - система опалення включається тільки в потрібний вам час або через необхідні інтервали часу. Наприклад, в денний час вона працює на мінімальному режимі, а за годину до вашого приходу підвищує інтенсивність і піднімає температуру до бажаного рівня. 

Гарантія від виробника на всі моделі  - 5 років з моменту покупки або установки системи. 

* У період опалювального сезону при правильних розрахунках система опалення працює в середньому від 5 до 7 годин на добу. 

Наприклад, двокімнатна квартира з площею 48,25 кв.м, об'ємом 125,45 куб.м (висота 2,6 м). Розрахунок потужності на неї склав 0,06 кВт на 1 кв.м, разом 3 кВт.
Потужність 3 кВт - це саме та потужність, з якою система опалення при температурі до -22 ?C за вікном, і при +20 ?C - +22 ?C в приміщенні, напрузі в мережі 220V в добу буде працювати від 5 до 7 годин.
Споживання електроенергії для цієї квартири:
3 кВт ? 5 (годин) ? 30 (днів) = 450 кВт / міс.
www.partvs.vinnitsa.com.    
Цена: Договорная

Контакты

Имя: Партнер ВС

Винницкая область, Винница

Телефон: (095) 5452940, (067) 2749017, (096) 1707298